Prodej bytů na Opatově

Datum publikace článku: 02. 11. 2019

Pokud jste už pátrali po tom, jaké jsou byty na prodej v Praze 4, určitě vám neušly desítky a desítky paneláků nebo družstevních činžáků. Řada z nich je zralá na kompletní rekonstrukci, další zase stojí uprostřed sídliště, kde se rozléhá každý krok, a kde vidíte sousedům až do kuchyně. Určitě se i mezi původní zástavbou dají pěkné byty najít, ale není to tak snadné, a úskalí se přitom najde víc než dost.

Prodej bytů v Praze 4 na Opatově

Proto se teď zaměříme na prodej bytů v Praze 4, které jsou zbrusu nové. Jedním z projektů na nové byty na Opatově je právě se rodící rezidenční projekt Zahrady Opatov, které poblíž Litochlebského náměstí připravuje společnost Sekyra Group.

Prodej bytů Praha 4 – Zahrady Opatov se představují

Nově budovaný projekt zajistí prodej bytů na Opatově pro 182 rodin – rozhodně tedy nejde o nic malého. Tři křídla, vzdušné atrium, balkony i terasy a dostatek předzahrádek i míst k relaxaci se pak stará o to, že celý komplex bude působit příjemně a nenásilně zapadne do okolí.

Mezi byty na prodej v Praze 4 je také poměrně nouze o parkování. Ne tak u projektu Zahrady Opatov, kde se k většině bytů počítá s místem v podzemích garážích. Garáže budou navíc vybaveny výtahy, díky kterým se do nich dostanete i z horních pater bleskově a bez námahy, což potěší například seniory. V městské zástavbě neocenitelné. Výhodou je také přítomnost sklepních kójí a společné kočárkárny.

Mezi byty na Opatově jde o zajímavou volbu i z hlediska dopravní obslužnosti. Stanice metra Opatov je od plánovaného místa stavby vzdálena pouhých 250 metrů. Dostupnost bytu v projektu například z centra je tak záležitostí několika minut.

Nabízené byty jsou v různých výměrách – od malých až po velkorysé pětipokojové byty. Vybrat si tak může jak mladá rodina, tak člověk, který hledá bydlení jen pro sebe.

 

Další nové byty k prodeji v Praze 5

Kaskády Barrandov patří mezi moderní rezidenční lokality v Praze, zároveň jsou velmi příjemným místem pro život ve městě a také v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí.

V rámci další plánované výstavby zde bude vybudované nové centrální náměstí, které doplní již stávající nabídku obchodů a služeb, stejně tak nabídne nová místa k posezení s příteli, nákupům, sportu a relaxaci. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD, která se díky plánovanému protažení tramvajové trati do budoucna ještě zlepší.

Přehled bytů k prodeji v Praze 5: